Robfly Yazılım San. ve Tic. A.Ş.

Uzmanlık Alanları: Yazılım, E-Ticaret, Yapay Zeka, Blockchain, Web3 Yetkili: Mehmet Esen Telefon: +90 555 706 82 60 Adres: Folkart Towers, Manas Bulvarı Adalet Mahallesi No:47 K:43 Bayraklı / İzmir, TÜRKİYE Email: [email protected] Website: www.robfly.com Sosyal Medya:

2017 yılında Celal Bayar Üniversitesi Turgutlu Meslek Yüksekokulunda 3D İnsansı Robot projesinde yer alan firmamız, yapay zeka yazılımları konusunda deneyimli ekibimizle Celal Men 3D İnsansı Robotun yüz tanıma yazılımı ve konuşma tanıma kabiliyetini kazandırmıştır. Ayrıca sesli olarak bize cevap verebilmesi için yazılı metinlere Türkçe konuşma özelliği sağlanabilen bir motora sahiptir.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Turgutlu Meslek Yüksekokulunda mobil uygulama hizmet desteği veren firmamız ROBFLY YAZILIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. başarı ile yoluna devam etmektedir. 2018 yılında kamu ve özel dişhekimliği fakültelerine uzaktan video eğitim yazılımları ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Yerli ve yabancı dişhekimliği fakülteleri için uzaktan eğitim yazılım teknolojisi üretiyor, talep eden kurumlara kullanma lisansı veriyoruz.

Bize Ulaşın

Adres: Doğu Akdeniz Üniversitesi Kampüsü, Gazimağusa / KKTC

Telefon: +90 (392) 630 38 05

Whatsapp: +90 (533) 863 61 85

Email: [email protected]