Sıkça Sorulanlar

Ar-Ge, yazılım ve tasarım projeleri yürüten firmalar başvurabilir.

Gazimağusa Teknoloji Geliştirme Bölgesi bünyesinde yer almak isteyen firma ve girişimcilerin başvurularını almadan önce bir ön görüşme yapar ve projeleri hakkında bilgi alır. Bu görüşmelerde, başvurularda dikkat edilmesi gereken hususlar belirtilir, ardından firma veya girişimci Teknopark Başvuru Formunu ekinde istenilen diğer bilgilerle birlikte Teknopark Kıbrıs yönetimine sunar.

Başvuruların sonuçlandırılması, formların tesliminden itibaren en fazla 1 aylık bir süreçtir.

Şirketin merkezinin bölgede olması zorunlu değildir. Ar-Ge ve Yazılım ofisleri için Gazimağusa Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde bir ofis kiralamalısınız.

Gazimağusa Teknoloji Geliştirme Bölgesi

Banka: 

IBAN: 

Başvuru öncesinde ofis alanları için rezervasyon yapılması söz konusu değildir. Ancak değerlendirme ve kabul süreci tamamlanarak başvurusu kabul edilmiş olanlara yer tahsisi yapılır.

Kira kontrat süreleri 1 yıldır. Her yılın başında kiralama yenilemesi yapılır.

Her ofisimizde AC/Klima ve Fiber Optik WI-FI İnternet hizmetimiz mevcuttur.

Akademisyenlerin başvuru sürecini tamamlamadan önce bağlı bulundukları üniversitelerden gerekli izinleri almış olmaları gerekmektedir. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Firmanızı kurmadan da başvuru yapmanız mümkündür.

Proje başvuruları her türlü revizyona rağmen komisyon tarafından reddedilirse ikinci kez aynı adla başvuru kabul edilmemektedir. 

İş başvurusu yapmak için, aşağıda yer alan linkteki formu doldurabilirsiniz. 

İş Başvuru Formu

  • Başvurularınız, Yönetici Şirket ya da Teknopark bünyesindeki firmaların uygun pozisyonları için firmalar ile paylaşılacaktır.

Bize Ulaşın

Adres: Doğu Akdeniz Üniversitesi Kampüsü, Gazimağusa / KKTC

Telefon: +90 (392) 630 38 05

Whatsapp: +90 (533) 863 61 85

Email: [email protected]